درباره‌ی ما

موسسه فردوسی که از سال ۱۹۸۴ میلادی (۱۳۶۳) فعالیت خود را آغاز کرده، در جهت گسترش فعالیت های فرهنگی خود اکنون اقدام به ایجاد بلاگ فردوسی نموده است. این بلاگ فارغ از هرگونه جهتگیری سیاسی و عقیدتی است و تنها به نقد و معرفی کتاب و آثار ادبی پرداخته و امیدوار است که با این اقدام بتواند گامی در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی، و نقد و گفتگوی ادبی، و نیز آشنا ساختن هرچه بیشتر خوانندگانش با آثار نویسندگان کلاسیک و معاصر ایران و جهان بردارد.

ما بر این عقیده ایم که گسترش آگاهی و رشد فرهنگی در بهبود شرایط زندگی و پیشرفت جامعه نقش انکارناپذیری دارد، و آگاهی و رشد فرهنگی نیز با فرهنگ کتابخوانی پیوندی مستقیم و ناگسستنی دارد.

با هم فکری و هم یاری خود ما را در در این راه یاری دهید.

10 دیدگاه در “درباره‌ی ما

  1. با سلام
    از فعالیت شما در این زمینه فرهنگی بسیار خوشحالم ودر شناساندن این وبلاگ جهت بالابردن اطلاعات فرهنگی دوستان کوشا خواهم بود

  2. چند بار اومدم فرشگاه نبودید.
    خواستم روز فردوسی رو به شما فردوسیان تبریک بگم
    انشاالله پایدار و سربلند باشید.

  3. lمن یک ایرانی هستم که ۴۴ سال است مقیم فرانسه هستم . در فرانسه از سال اول تا درجه دکترا در جامعه شناسی سیاسی درس خوانده ام . کارهای دانشگاهی من بصورت مقالات بیش از ۱۵ سال است در سایت ها و نشریات ایرانی در زبان فارسی منتشر می شوند . بخشی از آنها در تورنتو درسال ۲۰۰۸ بصورت کتاب با عنوان : برای دمکراسی در ایران ، چاپ و منتشر شد . هم اکنون بخش دوم آن در ۵۴۰ صفحه تایپ شده برای انتشار حاضر است . آیا شما این بخش را می توانید منتشر بکنید ؟ شرایط انتشار آن و هزینه انتشار آن چیست و چقدر است . البته من از فروش کتاب هایم حق تالیف نمی گیرم . این را وظیفه وجدانی خود میدانم که همچانیکه دیگران برای اهداف دراه استقرار دموکراسی و عدالت اجتماعی حتی از جان خود مایه می گذارند من هم آموخته های خودم را تقدیم وطن و هموطنان ام میکنم . منتظر جواب شما هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>